O foto-rubrikách a zdrojích...

4. října 2007 v 11:40 | Inkadama |  Novinky
Čaute lidi,
chtěla bych vám říct něco o foto- rubrikách (např.:Foto-Bill)a zdrojích tady na blogu.Abych nějak začala: včera jsem jen tak ukládala fotky Toma a dělala si pořádek v počítači. Potom mě napadlo že se zsjdu podívat na blog od mojí kamarádky Katy (katushka: www.billik-kaulitzek.blog.cz )no, a co nevidim? Má tam krááásně skopírované dva články z mojeho blogu, byla dokonce tak pozorná, že tam nechala i nádpis, a datum/autor/rubrika.A zdroj? Nikde.To mě docela namíchlo, protože to, že mi skopírovala ty články mi až zas tak nevadí, jenže ona to zkopírovala i z jiných blogů, a pokaždé tam nechala ten nádpis atd., někdy dokonce i: přidat komentář. Katy se ke mě večer stavila, protože jsem nebyla ve škole (a to ani dneska ani zítra=o))a já jsem jí říkala, že jsem na netu hledala ty fotky a ona hned:"A to sis stáhla od leny, že??".Když jsem se ji zeptala jak to myslí, tak z ní vypadlo že i ona dneska ve škole přidala něco na svůj blog (potom, co jsem odešla od počítače, takže jsem nevěděla co), ale kdyby přidala, tak jako každý jiný člověk, ale ona to prostě a jednoduše zkopírovala. A samozřejmě to skopírovala tím způsobem, že skopírovala celý článek. Já se ji zeptala, jestli tam dala alespoň zdroj, odkud ty fotky má a ona že ne, že to není nutný. Já jsem ji na to řekla, že já si na svůj blog ten zdroj asi přidám, že by mi to bylo blbý takhle kopírovat, což stejně nedělám, protože já si to vždycky nejdřív uložím do počítače a potom na blog.cz a až na konec si to dám na blog, když už. A víte co mi odpověděla? " Já si tam ty zdroje nedám, protože pak by ti lidi chodili tam a ne ke mě." Co jí na to chcete říct?? Namíchlo mě to, protože to vůči těm holčinám není fér.Tak sem se rozhodla, že si tu přidám rubriku Zdroje. No, a tam budou napsané zdroje, odkud si k sobě do kompu ukládám fotky a popřípadě si s nima hraju. Pokud bych za týden přidala nějaké fotky z jiných blogů než normálně, tak tam napíšu, že jsem do toho a toho článku přidala, kromě z toho a toho obvyklého blogu taky fotky (nebo články) z toho a toho blogu.
Zároveň se chci tímhle článkem omluvit leny, majitelce blogu ze kterého katushka jen tak kopíruje. Omlouvám se za ni a moc, protože katushka dokáže být někdy bezcitná, takže se koukni na ten blog a klidně si ji podej, aspoň by jí kleslo sebevědomí.
No, a teď něco o těch foto-rubrikách. Takže, jak už jste si mohli všimnout, dávám tam různé Mixy. Jednou za nějakou dobu pak přidám "The best of Mix X.-X."Místo těch velkých "X" tam budou čísla daných Mixů.Samozřejmě budou i fotky z různých klipů, ale ty budou mít svou vlastní rubriku, stejně jako různé fotoshootingy nebo fotky z koncertů. Doufám, že se v tom vyznáte=o)
Takže, ještě jednou se ti, leny, za katushku moc omlouvám, a doufám, že tvůj blog bude pořád tak oblíbený, jak je. Tak se zatím mějte,
INKADAMA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama