Můj černo-zelený svět-2.díl

3. října 2007 v 10:05 | Inkadama |  FF-Můj černo-zelený svět
Když odešla, dosnídala sem a šla nahoru k sobě do pokoje. Tam sem jako vždy pustila Green Day a začala sem srovnávat knížky, které sem tam včera naházela jen tak, jak mi přišly pod ruku. Zpívala sem s rádiem, poskakovala jak debil a u toho ukládala knížky. Dohrála písnička a najednou se mi za zády ozve cizí hlas.
Někdo:"Moc hezky zpíváš."
Vytočím se a koho nevidím? Člověka =o). Ne, stál tam celkem hezký kluk, měl hnědé delší vlasy, černý triko, džíny a odhadem byl asi tak o rok starší něž já. Ještě že už nezpívám tak falešně jak kdysi. Díky Mikeiro (moje nej kámoška z ČR), že si mě přinutila se naučit zpívat, protože jinak bych asi na místě omdlela.
Já:"Díky, ale koncert už skončil (já mám dneska zas podezřelou náladu). Mohl by si mi laskavě říct, kdo jsi, co tu děláš a jak dlouho už tu tak stojíš a posloucháš mě??"
Kluk:"No, Jsem Georg, poslouchám tě tu poslední dvě písničky a poslala mě sem Tamy, máš jít dolů=o)"
Seběhla jsem dolů, přičemž sem se málem zabila, ale to neřešte. Doběhla jsem do obýváku,kde sem si podle hlasů tipla že Tamy bude.
Já:"Hvězda přichází!!" křikla jsem, když jsem vstopila do obýváku.
Tamy:"Corly konečně! Co ste to tam nahoře dělali??Poslala sem Georga asi před 5 minutama!=o)"
Já:"No, víš, on si Georg hrál na Jamese Bonda a špehoval mě do té doby, než promluvil."
Tamy:"Aha, no nic.Corly, tohle jsou naši sousedé"řekla a ukázala na dva lidi, kteří seděli na gauči.
Georg:" Jinak taky mí rodiče"
Já:"Těší mě=o)"
Tamy:"Přišli nás pozvat na grilování, dneska odpoledne. Půjdeš taky, anebo mám jít sama?"
Já:"Tak já půjdu taky, jestli se vymotám z těch knížek"
Georg:"Já už musím letět, sem domluvený s klukama, uvidíme se večer!" rozloučil se s námi a odešel.
Potom sme si ještě povídali o blbostech a já se asi v polovině zase vytratila nahoru. Doukládala jsem konečně všechny věci (až na plagáty, ty pověsím až někdy jindy). Potom sem si sedla na okení parapet a cvičila sem na kytaru. Já sem vám to zapomněla říct, že=o)??Já se od sedmi učím na kytaru, a v čechách sem hrála ve skupině. V té skupině byla i moje nejkámoška-Mikeira, ta zpívala. Měli jsme i pár koncertů a tak. No, a právě kvůli tomu mě Mikeira donutila naučit se zpívat. A já jsem měla štěstí, že mě to naučila celkem brzo, protože před jedním koncertem začala chraptět a hádejte kdo ji musel zaskočit? No jasně že já. Kupodivu se to těm co nás poslouchali líbilo. No, a na dalším koncertě si nás všimnul nějaký manažer a už jsme měli smlouvu. Od té doby už jsme vydali dvě alba. Jsme známí po celé české republice a dokonce i v zahraničí. Chtěla jsem si udělat malou přestávku, tak sem odjela sem. Ale ostatní sem dojedou hned jak budou moct a naše koncertování bude moct pokračovat. Ale do té doby sem tu sama, mám klid od novinářů, protože nikdo neví kam sem zmizela. A to je prozatím dobře. Kolem poledne mě Tamy zavolala na oběd. Po obědě šla Tamy pomáhat sousedům s přípravou toho grilování a já sem šla zas cvičit (jako na kytaru). Dohraju v pořadí asi osmou skladbu, když uslyším něčí hlasy ze sousedovic zahrady. Ten jeden patří Georgovi, to jsem poznala, ale ten druhý?
Hlas:"Hej, kdo je ta kočka tam v tom okně?"měla jsem problémy se v tom okně udržet, když jsem to slyšela.
Georg:"Šak poznáš, neboj"
Hlas:"Proč mi to nechceš říct??"
Georg:"Protože ti to řekne sama. Možná tě to překvapí, ale umí mluvit!"
Hlas:"Počkej, ona tu odpoledne přijde?"
Georg:"Ne, přiletí=o)"
Hlas:"Jak já mám vědět, koho jste pozvali a koho ne?"
Georg:"Ty se to vždycky nějak dozvíš. Jo a mimochodem, měl by ses ztišit, protože nás možná poslouchá"řekl s naprostým klidem.
Ten někdo se otočil a když viděl, jak je pozoruju a u toho se chlámu jak debil, tak vypadal že se asi zhroutí nebo co. No, radši sem slezla z toho parapetu zpátky do pokoje a šla se chystat. Potom jsem šla na to grilování, jak sem se s Tamy domluvila, tak na pět odpoledne. Měla jsem na sobě své oblíbené, úplé džíny černé barvy, černé triko, klasicky sem si orámovala očí černou tužkou a přidala i stíny, obojek kolem krku, koženkovou rukavici na levé ruce, na tu pravé deset tisíc náramků, své oblíbené boty a šla sem. Jen co jsem došla, začala mě Tamy představovat všem co tam byli. Zabralo to celkem dost času, protože těch lidí tam bylo docela dost. Potom se, nevím odkud, vynořil Georg.
Georg:"Čau, tak jak je?"
Já:"Čau,no, jde to. Jo, a díky za to představení dneska odpoledne=o)"
Georg:"Jaké představení, prosímtě?"
Já:"No to, jak ses bavil s tím klukem a já vás poslouchala v tom okně!=o)"
Georg:"Jo to!=o)Ten kluk mě potom málem umlátil, že sem mu to, že nás posloucháš, neřekl dřív. To mi připomíná, pojď, s někým tě seznámím."
Šla sem teda za ním. Dovedl mě za barák z druhé strany než bylo to grilování. Tam stáli další tři kluci. Toho jednoho, co měl na sobě xxl hadry a dredy sem poznala, to byl ten z odpoledne. Potom tam stál takový černovlasý, namalovaný klučina, šíleně mi připomínal manga postavičku. No a byl tam ještě jeden, který byl stejně vysoký jako já (přibližně), má na hlavě kšiltovku, takže nevím jaké má vlasy.
Georg:"Tak kluci, tohle je Corly!"
Dredáč:"Jsem Tom."
Černovlasý:"Já sem Bill."
Ten s kšiltovkou:"A já Gustav"
Já:"Ráda vás poznávám."
Tom:"Promiň za to odpoledne"
Já:"Proč se omlouváš?Když nepočítám, že jsem smíchy málem spadla z toho okna, nemáš za co!"
Bill:"Něco mi uniklo?"
No, a tak jsme kecali já nevím jak dlouho=o)Kolem půlnoci jsem se zvedla, že půjdu domů.
Tak holky, pište prosím vás komentíky, ať vím, jak se vám tahle FF líbí.
INKADAMA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xX_nOeMkA_xX xX_nOeMkA_xX | E-mail | Web | 4. října 2007 v 18:55 | Reagovat

Ahojky, tak jsem se na tu FF koukla a fakticky ji chválím...

Už se těším na další pokračování, myslím, že holky, které to čtou, ti nechtějí psát komentáře jen ze závisti, nebo sobeckosti... :) Jen tak dál... :-*

2 INKADAMA INKADAMA | E-mail | 5. října 2007 v 8:01 | Reagovat

Moc díky...

3 Michaelle Michaelle | Web | 5. října 2007 v 15:53 | Reagovat

Heh, tak jsem si přečetla oba díly a musím říct, že to je pěkný, i když trochu ohraný, ale jsme teprve ve druhým díle...Musím pochválit, že tu nejsou moc chyby, myslím pravopisný, jen kdyby ta přímá řeč byla rozmanitější...

Akorát, když jsem se dostala k tomu, o tý její kapele, trochu mě to vyšokovalo XD Ale fajn, no...Někdy jsem se i zasmála, akorát co mi vadilo, byly ty smajly, já vím, že člověk má tendenci je tam psát, ale alespoň mě, to vyrušuje z četby...Toť asi vše

Good luck :)

4 Wewinka Wewinka | Web | 7. října 2007 v 20:26 | Reagovat

Héééh, fakt super!!Líbí se mi to...Typ tady těch ffek mám fakt ráda, i když...JE pravda, že už je to dost ohraný..ale tak-stará klasika je prostě klasika!Rychle dál!

5 Mikeira Mikeira | 20. října 2007 v 14:56 | Reagovat

Corly super!

Já už Ti musím konečně taky začít psát ty FF. Sice už jich mám několik rozepsaných ale jsou to asi jen tři řádky, takže se hned dám do práce. Jinak úžasné a těším se na pokračování!

                                                                   Mikeira

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama