Omluva

16. září 2007 v 13:30 | Inkadama |  Novinky
Ahoj všichni,
moc mě mrzí, že tu dlouho nepřibyl žádný článek. Omlouvám se vám a zároveň se vám to pokusím vysvětlit. První týden v září začala škola, a u nás doma to vypadalo jak v cvokhauzu. Když jsem měla chvilku času a chtěla jsem jít na počítač, tak si moje povedená sestička umanula, že mě k sobě do pokoje nepustí, takže jsem měla smůlu =o(.Když se mi ji podařilo občas překecat, tak jsem tam šla na 5 min. a pak už sem musela pomáhat mamce nebo uklízet pokoj atd. Za těch pět min. jsem stihla tak akorát zkontrolovat e-mail, podívat se co nového na mých oblíbených blozích a toť vše.Druhý týden bylo to samé v bledě modrém. Chtěla jsem sem něco přidat v pátek, ale Katy slavila narozeniny a já jsem byla logicky pozvaná, že=o). Hned po oslavě jsme jeli na Hukvaldy, protože zas měla svátek teta. Na Hukvaldech ale jaksi postrádají počítač, takže jsem též nic nestihla. No, a vrátila jsem se až dneska, a konečně jsem mohla na počítač na trošku delší dobu, tak tu udělám menší pořádek a doufám, že už budu stíhat.
Taky se moc omlouvám za to, že jsem prošvihla Gustavovy 19. narozeniny. Tímhle bych mu chtěla popřát vše nejlepší, a ať do těch bicích tříská ještě dlouho=o)
Předem upozorňuju, že v úterý mám výtvarku a domů se dostanu až kolem páté, a ve středu chodím bruslit a to se vracím až kolem šesté, takže v tyhle dny články dřív nečekejte.Tak se zatím mějte,
INKADAMA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama