Můj černo-zelený svět-1.díl

23. září 2007 v 15:35 | Inkadama |  FF-Můj černo-zelený svět
Se vám představím: jmenuju se Karina Křibíková, ale všem sem nakázala mi říkat Corly. Je mi 16 let mám delší blond vlasy zeleno-modrý oči.Jsem vysoká 168 cm a sem za to ráda, protože všichni ostatní z rodiny sou o něco nižší. Poslouchám rock, metal a částečně punk-rock. Oblíkám se tak, že to vypadá jakobych neznala jinou barvu než černou a zelenou. Žiju v ČR, ale teď, do druháku, odjíždím do Německa. Jedu tam k nějaké holce, co žije sama v jedné vesničce u Magdeburku, kde budu chodit na gympl. Jedu sama tak nevím jestli to zvládnu, bez kamarádky atd. Ale jak se znám, tak to zvládnu levou zadní a za tejden ani nebudu vědět že sem se narodila úplně někde jinde=o)
"Don´t wanna be an American idiot…."slyším můj ´milovaný´ radoibudík. Mám tam daný cédečko s Green Day takže mě každý ráno budí právě tohle. Dneska odjíždím do Německa, takže vstávam trochu dřív než normálně o prázdninách.
Já:" Information age of hysteria.Calling out out to Idiot America…."zpívám si s rádiem a přitom se oblíkám, češu a poskakuju po pokoji.
Mamka:" Hele, ty Ameriko, poď se nasnídat, ať nejedeš s prázdným žaludkem=o)" při pohledu na mě, jak zpívám s hřebenem místo mikrofonu, chytla totální výtlem=o)
Šla sem se teda nasnídat, sbalila si poslední věci a mohlo se vyrazit směr Magdeburk. Celou cestu sem poslouchala MP3, protože poslouchat mamčinu slavnou Enyu fakt nemusím.
Mamka:"Tak, a sme tady."
Já:"týý jo, to bude ještě zajímavý," odhadnu, protože sme zastavily před domem, který vypadá fakt luxusně. Z domu vybíhá pěkná černovláska, víc jak 25 ji nebude.
Holka:" Ahoj, já jsem Tamy." Podá nám ruku a pozve nás dovnitř.
Dovede nás do obýváku, nabídne nám kafe atd., pak kecáme a asi po hodině a půl se mamka zvedne s tím že už pojede, že by chtěla být do tmy doma. Sice nevím jak to chce stihnout, když je už půl čtvrté odpoledne, ale když chce jet, tak ať jede, já ji v tom nebráním. Následovalo dloooouhé rozloučení a potom už mamka odjela.
Tamy:" Corly, vem si věci, ukážu ti tvůj pokoj," řekla a zavedla mě nahoru do patra, do nádherného pokoje.
Já:"Tý vole.." pronesla sem česky.
Tamy:"No, Televize, domácí kino, hi-fi i UPC by měly fungovat, a se stěnami můžeš udělat co chceš, ale byla bych ráda kdyby zůstaly stát." vyjmenovala mi Tamy všechny elektronický zařízení mého pokoje, četně plazmový televize a já zůstala čumět jak debil.1:0pro Tamy.
Já:"S těma stěnama to myslíš vážně???" Začínala sem spřádat plány….
Tamy:"Jo, klidně si je nabarvi na vyřvaně červeno nebo na purpurovou, je to tvůj pokoj a ty tu teď budeš žít já nevím jak dlouho." Odpověděla s klidem.Tak to je už 2:0 pro ni."Tak se tu zabydli, já du na zahradu, kdybys mě hledala."
Já:"Můžu si tu pustit Green Day?"byla sem radši konkrétní, doma sem vždycky musela všechno nahlásit do posledního puntiku.
Tamy:"Jasně, mám je taky ráda" 3:0 pro Tamy.
Tamy odešla a já začala vybalovat můj černo-zelený šatník. Ta skříň je teda fakt obrovská. Doma sem tam měla problém nacpat to co mám, a tady mám ještě větší polovinu volnou. Tak, a teď fotky. Ty sem dala na takovou nižší skříňku, co tam stála. Potom knížky atd. sem dala do poliček a plyšáky sem rozprostřela po celém pokoji. Plagáty si pověsím někdy jindy, až budu mít nabarvený ty stěny. Cédéčka sem seřadila podle abecedy (názvů jednotlivých kapel) do stojanu vedle hi-fi, a kosmetiku sem si uklidila do SVÉ koupelny. Na to že je moje sem přišla jednoduše. Tamy totiž na dveře, které vedou z mého pokoje do té koupelny přilepila lístek s nádpisem: TVÁ KOUPELNA. S tím vším sem skončila kolem půl deváté večer, tak sem se osprchovala, řekla Tamy že si du lehnout a šla sem spát.
-------------------------------------------ráno-------------------------------------
Konečně jedno ráno mě nebudí budík, ale já sama od sebe.Je osm, tak to se dá, sem se lekla že už je kolem oběda=o)Oblíkla sem se do černých tepláků a černého tílka které bylo tak trochu kratší, takže mi bylo vidět břicho i s mým tetováním (černá růže a pod ní je ještěrka-můj návrh), učesala sem se a šla dolů na snídani. Jen co sem ale vkročila do kuchyně, tak mě sejmul na zem dobrman.
Tamy:"Dobré ráno……promiň, tohle je Jorden [Džorden], byl včera celou dobu na zahradě a nestihla sem ti ho ukázat."
Já:"To je dobrý (zvedla sem se ze země), kolik mu je?"zeptám se a přitom blbnu s jordánem.
Tamy:"Bude mu rok. Co si dáš k snídani?"
Já:"Neskvím s mlékem, prosím." Řeknu jak v restauraci.
Tamy mi to nachystá a při tom si povídáme o životě. Najednou se ozve zvonek od dveří (odkud jinud,že=o))
Tamy:"Počkej chvíli, du otevřít."
Ahoj, tohle je moje první FF, tak doufám že se vám budelíbit....... INKADAMA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama